شرکت زرین کولاک سپاهان تولید کننده انواع نوشابه های گازدار غیر الکلی با نامهای تجاری بی سی و ددسی با مدیریت بخش خصوصی در سال ۱۳۸۳ به بهره برداری رسیده که ظرفیت تولید ۲۴۰۰۰ بطر در ساعت آب آشامیدنی و ۱۲۰۰۰ بطر در ساعت  انواع نوشابه گازدار را دارا می باشد. این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۷۰۰۰ متر در غرب اصفهان – لنجان – شهر ورنامخواست واقع گردیده است . لازم به ذکر است در راستای شعار شرکت ( هر روز بهتر از دیروز ) سعی بسیاری در خصوصی ارتقاء کمی و کیفی محصولات صورت پذیرفته که در این جهت آزمایشگاه کنترل کیفیت

آزمایشگاه ها

کارخانه مشتمل بر آزمایشگاه های شیمیایی و میکروبیولوژی بوده که با انواع دستگاه های اندازه گیری پیشرفته تجهیز گردیده است وکلیه فاکتورهای فیزیکی و شیمیایی و میکروبیولوژیکی مواد اولیه و نیز محصول تولیدی را به منظور انطباق با معیارها و استانداردهای جهانی به طور روزانه و مستمر اندازه گیری می نماید و بصورت فعال و در راستای مقررات و قوانین کشور عزیزمان با ادارات ذیربط ( اداره محترم استاندارد – معاونت محترم غذا و دارو ) همکاری تنگاتنگ داشته در نهایت امیدواریم رضایت مصرف کنندگان عزیز را جلب کرده و آماده پذیرش به هر گونه رهنمودی می باشیم.

واحد شربت سازی

در واحد شربت سازی ،آب ، شکر و سایر افزودنی های مجاز بسته به نوع شربت مورد نظر ( کولا ، پرتقالی ، لیموئی ، لیموناد ، انگور شاهانی و انواع نوشابه های میوه ای گازدار ) در تانک های تمام استیل در درجه حرارتهای مشخص و در فواصل زمان معین  با هم مخلوط شده تا شربتی همگن به دست آید.

سپس شربت آماده شده با عبور از فیلترهای تمام استیل مخصوص، پالایش و عاری از هر گونه ذرات خارجی شده و پس از پاستوریزه شدن  در تانک های تمام استیل ذخیره و سپس در زمان معین وارد مرحله تولید نوشابه می گردد تمام مراحل ساخت شربت از ابتدا تا انتها با نظارت واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد.

واحد تصفیه خانه

عملیات تصفیه آب مصرفی کارخانه زیر نظر آزمایشگاه کنترل کیفیت انجام می پذیرد . واحد تصفیه خانه آب کارخانه مشتمل بر تانک های واکنش ، شن ، کربن اکتیو ، فیلترهای کاتریجی بوده  و تصفیه نهایی توسط دستگاههای UF,RO صورت می پذیرد کلیه عملیات تصفیه آب در این کارخانه مطابق با استانداردهای ملی ایران و نیز مطابق با استانداردهای جهانی  انجام گرفته و نهایتاً آب با کیفیت بسیار بالا و عاری از هر گونه میکرو ارگانسیم  با شرایط کاملا استریل وارد مرحله تولید و بسته بندی آب آشامیدنی  می گردد.

ارتباط با ما

آدرس : استان اصفهان– لنجان-شهرک صنایع ورنامخواست
شرکت زرین کولاک سپاهان
صندوق پستی : ۸۴۷۱۵۳۴۹
تلفن : ۹-۵۲۲۵۳۰۶۱-۰۳۱
فاکس : ۵۲۲۵۳۰۶۰-۰۳۱
موبایل: ۰۹۱۲۴۲۵۱۰۴۹